21 березня – Всесвітній день лісу

             21 березня відоме як Всесвітній день лісу. Цю традицію було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства, а 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу. Він святкується в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.

              Тому 20 березня працівниками відділу еколого-освітньої роботи Мезинського НПП було проведено еко-освітній захід «Ліс та його значення в природі і житті людини» для школярів  Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст. Під час заходу учні початкових класів вирушили у незвичайну подорож до царства лісу та дізналися про світ дикої природи, його різноманіття і необхідність збереження.

Великий інтерес та захоплення викликала у школярів тематична вікторина, в якій учасники повинні були відповісти на поставлені запитання, розгадати зашифровані слова, віднайти замасковані у картинках зображення тварин та рослин. Після закінчення вікторини всі учасники заходу були нагородженні призами.

Провідний фахівець з екоосвіти,

Гавриленко О.М.

Залишити відповідь