Маршрути

    Мезинський НПП по праву називають перлиною Подесення, місцем відпочинку, джерелом натхнення, відкритою книгою природи для вивчення її таємниць. Одним із способів знайомства з парком є відвідування еколого-туристичних маршрутів, які надають можливість не тільки знайомитися з визначними історичними, архітектурними та історичними пам’ятками місцевості, але й поєднуються із активним відпочинком в умовах гармонійного духовного впливу мальовничих ландшафтів. Наразі в парку діють 2 маршрути, стежками яких із задоволенням Вас проведуть фахівці з рекреації та екоосвіти Мезинського НПП.
Автомобільний туристичний маршрут „Від історії до сьогодення”
Загальна протяжність маршруту – 50 км, перепад висот – до 100 м. Він має історико-пізнавальне значення, а починається він з села Мезин. Розповідає про розвиток життя цього краю від найдавніших часів до сьогодення. Порівняння давно минулих днів з нашою стрімкою сучасністю вражає і дивує… І це особливо приваблює.

Екологічна стежка “Рихлівська дача”
Місцевість, де ще на початку XX сторіччя піднімалися чотири кам’яних храми і проживало 152 ченця Свято- Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря, по красі може зрівнятися із самими мальовничими куточками Європи. Глибокі яри, схили яких укриті незайманим липово-кленово-дубовим лісом, а величезні багатовікові дуби нагадують про вічність, змушуючи забути про дріб’язки нашого земного існування.

Залишити відповідь