Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»

«Поки жити планета ця буде, поки світ ще в полоні краси, бережіть птахів добрії люди,хай чарують нас їх голоси»

                 Мезинський національний природний парк пропонує долучитися до проведення Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». Акція передбачає широке залучення учнівської молоді до приваблювання та охорони перелітних птахів у період їх повернення із зимівлі до рідного краю.

                Весна – пора повернення пернатих на батьківщину. Більше століття уся світова спільнота 1 квітня відзначає Міжнародний день птахів, який запровадили ще у 1906 році, підписавши Міжнародну конвенцію про охорону птахів, але стали масово відзначати Міжнародний день птахів у форматі інтернаціонального екологічного свята лише з 1994 року. Мета Міжнародного дня птахів – збереження видового різноманіття та чисельності диких птахів, залучення уваги громадськості до охорони птахів, проведення різних екологічних заходів і акцій.

       З початком весни птахи починають підшуковувати собі місця для гніздівлі, але іноді їм не вдається знайти підходящого місця. Особливо сильно від цього потерпають дуплогніздні птахи. Щоб покращити умови гніздування дуплогніздних птахів потрібно виготовити штучні гніздівлі – шпаківні, синичники та ін.

       Зверніть, будь-ласка, увагу на рекомендації щодо виготовлення та розвішування штучних гніздівель подані нижче. Також просимо надіслати інформацію й фотоматеріали проведених заходів у рамках акції «День зустрічі птахів» до 15 квітня 2018 р..

Адреса: відділ науки, екоосвіти та рекреації, Мезинський НПП, с. Свердловка, Коропський р-н,  Чернігівська область, 16212, Тел. для довідок: 3-58-13

e-mail: mezinpark@gmail.com

Методичні рекомендації по виготовленню будиночків для птахів

Залишити відповідь