Будиночок мандрівника „Затишок”

Знаходиться в с. Городище за 2 км від Десни. Це приміщення Рихлівського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Для розміщення пропонуються 3 затишні кімнати (8 ліжко-місць), санвузол кухня (для самостійного харчування). Одна з кімнат оформлена як музейна, де зібрана колекція предметів побуту та знарядь праці кінця ХІХ-ХХст. Відвідувачі мають можливість спробувати в дії предмети побуту (одяг, глиняний посуд, коромисло, віялку, ручний віз й ін.) та зануритись в сільське життя поліщуків.

Зручне автосполучення з м. Чернігів.

Природна атмосфера придеснянського села Городище сприяє пішим прогулянкам, катанню на велосипедах, купанню, відпочинку в альтанках біля Десни.

В околиці села є пам’ятки архітектури національного значення церква та палац ХVІІІ ст. графа Рум’янцева-Задунайського, Пустинно-Рихлівський монастир із печерним комплексом, Оболонський плацдарм, відвідати які можна самостійно або у супроводі фахівця нацпарку. Можливе екскурсійне обслуговування територією Мезинського національного природного парку, супровід на щорічний липневий Миколаївський ярмарок.

Адреса: 16225, Чернігівська обл., Новгород-Сіверський р-н, с. Городище, вул. Молодіжна, 22.
Тел.: (04656) 2-51-01; 3-58-13
(096) 185 10 06
 mezinpark@gmail.com

Коментарі закриті.