Виїзний семінар на Коропщині

       26 серпня на Коропщині пройшов виїзний семінар для жителів сільської місцевості з питань здійснення підприємницької діяльності на селі на тему «Практичні питання розвитку сільського та зеленого туризму в Чернігівській області» на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки. Участь у заході взяла заступник начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Мезинського НПП Лариса Подоляко.
        Розпочався захід у зеленому класі, що на території паркового комплексу ФГ «Золотий пармен», відкрила його Тетяна Олексіївна Коржинська, завідуюча сектором обласного Департаменту культури і туризму. В ході обговорення всі учасники наголосили на потребі вирішення інфраструктурних питань для прийому відвідувачів і необхідності згуртування всіх причасних до туристичної сфери.
        Далі учасники здійснили подорож Мезинським національним природним парком, знайомлячись з його рекраційно-туристичною інфраструктурою і неповторною природою. Родзинкою подорожі стало катання на старовинній переправі через Десну – паромі.
        Всі учасники обмінялися досвідом і отримали масу позитивних емоцій.

                                             Лариса Подоляко, заст. нач. відділу
                                             еколого-освітньої роботи та рекреації

Залишити відповідь