Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба

       19 грудня 2019 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про святкування Міжнародного дня чистого повітря для блакитного неба, який відзначають у всьому світі 7 вересня.
       Ні для кого не секрет, що проблема забруднення навколишнього середовища вже давно увійшла в число глобальних проблем сучасності. Винаходи і прогрес, на жаль, завжди мали і зворотній бік, виражається він в порушенні екологічного балансу. Діяльність людини супроводжується забрудненням різних сфер навколишнього середовища: води, повітря, ґрунту. Багато сучасних вчених-екологів відносять забруднення до числа факторів, що наносять серйозний вплив на зміну клімату на планеті.
           Викиди в атмосферу твердих частинок, газів в процесі людської діяльності обертається не тільки глобальними зрушеннями в кліматичній сфері, але і безпосередньо чинять негативний вплив на здоровя людини.
Чисте повітря – запорука гарного самопочуття і здоровя всього людства, тому так важливо стежити за його станом і робити все можливе для збереження природних ресурсів.
           Тому сьогодні, 7-го вересня 2020 року світ вперше разом відзначає Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба. Тема 2020 року – «Чисте повітря для всіх».

Залишити відповідь