Uzdrowiska Europy Środkowo-Wschodniej – stan i perspektywy w kontekście zmian środowiskowych

     7 грудня 2021 року відбулася міжнародна on-line конференція «Uzdrowiska Europy Środkowo-Wschodniej – stan i perspektywy w kontekście zmian środowiskowych”» («Оздоровниці Центральної та Східної Європи – стан і перспективи в контексті екологічних змін»), яку організував Інститут соціально-економічної географії і і туризму Поморської Академії у Слупську спільно з Слупським відділенням Польського географічного товариства та Комітетом географічних наук Польської Академії Наук. Вона об’єднала понад 50 учасників з різних регіонів Польщі та України.
     У вітальному слові директорка Інституту соціально-економічної географії і туризму Івона Яжевіч також відзначила можливості співробітництва Поморської Академії у Слупську з освітніми закладами і природоохоронними установами Чернігівської області.
     Співробітники Мезинського національного природного парку представили доповіді за напрямами і тематикою конференції, зокрема нач. наукового відділу Юрій Карпенко. «Рекреаційно-оздоровча та освітня діяльність Мезинського національного парку», та нач. екоосвітнього і рекреаційного відділу Олександр Яковенко «Оздоровча та рекреаційна цінність Мезинського НПП». Також вони долучилися до дискусійної панелі «Регіональні та місцеві умови розвитку оздоровниць у Центральній та Східній Європі». Оформлені
відповідними чином доповіді учасників конференції будуть надруковані у фаховому виданні Академії «Наукові праці географічні».

Юрій Карпенко, к.б.н., доцент, начальник
науково-дослідного відділу

Залишити відповідь