УПРАВЛІННЯ ІНВАЗІЙНИМИ ЧУЖОРІДНИМИ ВИДАМИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД І СПРИЙНЯТТЯ

      У рамках міжнародного дослідницького проєкту Alien Scenarios співробітники Центру дослідження довкілля ім. Гельмгольца (Німеччина) розробили опитування для місцевих менеджерів з інвазійних чужорідних видів (ІЧВ; у т.ч. карантинних видів) під назвою «Управління інвазійними чужорідними видами: практичний досвід і сприйняття».         

 Науковці Мезинського НПП долучилися до опитування щодо поширення інвазійних чужорідних видів та їх поширення на території парку. Анкета складалася зі статистичних питань згідно градацій та окремих відкритих пояснень.
       Мета опитування – отримати якомога повнішу інформацію щодо тенденцій поширення ІЧВ на місцевому рівні в Європі впродовж кількох останніх років. На основі узагальнюючої інформації будуть запропоновані вдосконалені рекомендації з управління ІЧВ в Європі.
         Результати опитування будуть опрацьовані експертами з біологічних інвазій Європейської комісії та групою експертів з інвазійних видів Комісії з виживання видів (Species Survival Commission, SSC) Міжнародної спілки з охорони природи (International Union for Conservation of Nature, IUCN), а також будуть доступні для інших зацікавлених сторін.

Юрій Карпенко,
начальник науково-дослідного відділу

Залишити відповідь