Турбота про птахів

    Птахи – пернаті друзі людини. Вони є відмінними помічниками в боротьбі з шкідниками саду та городу. У пору вигодовування пташенят вони знищують неймовірну кількість комах-шкідників, полюючи за ними з самого ранку і до пізнього вечора.
    Проте з приходом холодів, для птахів наступає найтяжчий час. Найбільше взимку пернаті бояться не холоду, а голоду. Під час сильних морозів, щоб не замерзнути вони витрачають дуже багато енергії та тепла, які отримують виключно з їжі. Тому в зимовий період птахи потребують допомоги з боку людини.
    В рамках природоохоронної акції «Піклуємося про птахів взимку», для першокласників Оболонської школи працівники еколого-освітнього відділу Мезинського НПП провели заняття на тему «Допоможемо птахам взимку».
    Першокласники ознайомилися з видами птахів, що зимують в нашій місцевості, дізналися яку роль відіграють птахи в природі та чому потребують нашої допомоги та дбайливого ставлення. Також діти більше дізналися як допомогти пернатим перезимувати: чим підгодовувати птахів, щоб не завдати їм шкоди, де розмістити годівнички та як за ними доглядати.
    Після теоретичної частини для першокласників було проведено майстер-клас по виготовленню паперової пташки.
    Допомогти птахам взимку під силу кожному!
                                               Марина Усок, провідний фахівець
                                               з екологічної освіти

Залишити відповідь