Результати щорічного конкурсу «Новорічний букет замість ялинки»

Вже традиційно, щороку в кінці грудня Мезинський національний природний парк проводить районний конкурс «Новорічний букет замість ялинки» в рамках акції «Не рубай ялинку». Мета заходу передбачає збереження хвойних насаджень рідного краю, пропагування бережного ставлення до природи, відродження та збереження духовних надбань українського народу, формування естетичної культури особистості та розвитку творчих здібностей школярів.

Цього року до участі в акції долучилася волонтерська група хіміко-біологічного факультету ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка. Виготовлені композиції були представлені на  виставці – благодійному ярмарку, який відбувся 19 грудня 2014 року у педуніверситеті.

 До участі у конкурсі були залучені загальноосвітні школи Коропського району та Коропський РЦДтаЮТ. На розгляд до оргкомітету конкурсу (Відділ науки, екоосвіти та рекреації Мезинського НПП) було надіслано 42 творчі роботи із 7 ЗОШ, РЦДтаЮТ та екологічного гуртка «Юні дослідники природи» Коропського району, створені з природного матеріалу, новорічних прикрас, паперу, квілінгу, тканини, макаронів тощо. При виготовленні композицій виконавцями була проявлена фантазія, старанність, творча думка та індивідуальність.

Переможцями конкурсу серед початкових класів стали:

І місце – колективна робота 1-4 класів Черешенської спеціалізованої ЗОШ –  інтернат «Новорічна фантазія»

II місце – учні 4 класу Карильської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце –  учні молодшої групи продовженого дня Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці серед старших класів:

І місце – колективна робота «Новорічне диво» Іваньківської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ місце – учениця 7-Б класу Куніцина Софія, гурток «Юні флористи» Коропського РЦД таЮТ «Лісова красуня»

ІІІ місце – учні 9 класу Черешенської спеціалізованої ЗОШ –  інтернат «Білосніжна казка»

А також окремою подякою за оригінальний підхід, а саме «ялинку з книжок», була відмічена робота учнів 9 класу Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Всі переможці будуть нагороджені грамотами та подарунками.

Хочемо подякувати всім, хто прийняв участь і не залишився байдужим, а також побажати їм подальшого натхнення і завзяття. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

                                                                                Оргкомітет конкурсу Мезинського НПП

Залишити відповідь