Природні ресурси прикордонних територій в умовах зміни клімату

27-29 вересня 2017 року на базі Чернігівського національного педагогічного університету та Мезинського національного природного парку відбудеться міжнародна конференція “Природні ресурси прикордонних територій в умовах зміни клімату”.

Про участь в конференції заявили понад 50 учасників, що представляють різні освітні, науково-дослідні і природоохоронні установи нашої держави та закордоння, зокрема з Слупська (Поморське воєводство, Польща), Мінська та Гомеля (Республіка Білорусь), Києва, Херсона, Тернополя та ряду інших міст.

В рамках конференції передбачається проведення засідань за такими напрямками як: біологічні ресурси, водні, земельні і мінеральні ресурси, природоохоронні території.

Відкриття конференції відбудеться 27 вересня 2017 р. об 10-00 в читальному залі наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Секційні засідання проходитимуть 28 вересня 2017 р. з  13-00 в центральній садибі Мезинського національного природного парку в с. Деснянське (с. Свердловка) Коропського району.

Для гостей та учасників конференції передбачена широка  екскурсійна програма, а саме знайомство з історичними пам’ятками Чернігова, Седнева, Новгород-Сіверська та Мезина, відвідування Седнівської ГЕС і парку Лизогубів, Мезиської палеолітичної стоянки і музею, оглядових майданчиків та інших об’єктів природної та історичної спадщини Мезинта інших об’єктів природної та історичної спадщини ського національного природного парку.

Юрій Карпенко,

начальник відділу науки, екоосвіти та рекреації Мезинського НПП

Залишити відповідь