27-29 вересня 2017 року польсько-білоруська делегація завітала на Чернігівщину з метою обговорення питань збереження природних ресурсів прикордонних територій в умовах зміни клімату

Конференція, в якій прийняли участь понад 50 представників різних освітніх, науково-дослідних і природоохоронних установ нашої держави та закордоння, зокрема з Слупська (Поморське воєводство, Польща), Мінська та Гомеля (Республіка Білорусь), Києва, Херсона, Тернополя та ряду інших міст, проходила на базі Чернігівського національного педагогічного університету та Мезинського національного природного парку. Наукові засідання працювали за напрямками: біологічні ресурси, водні, земельні і мінеральні ресурси, природоохоронні території.

      В рамках конференції видані монографія «Nayural resources of border areas under a changing climate», edited by Professor Zbigniew Osadovsky and Professor Mykola Nosko та збірник тез конференції. Порадувала гостей та учасників конференції широка екскурсійна програма, що познайомила їх з історичними пам’ятками Чернігова, Седнева, Новгород-Сіверська та Мезинського національного природного парку.

 

Алла Наливайко,

фахівець відділу науки, екоосвіти та рекреації Мезинського НПП

Залишити відповідь