Магія Андріївських вечорниць

     Кожен народ має свою спадщину та звичаї, які формувалися впродовж багатьох століть, а то й тисячоліть. То ж, напередодні свята Андрія, за доброю традицією, працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Мезинського НПП спробували вчергове відродити «Магію Андріївських вечорниць». Та й місце дійства цього разу вибрали незвичайне – це кімната етнографії та історії краю Рихлівського ПНДВ. Тут панував дух українства: вишивані рушники, сорочки, українські страви на столі, застеленому вишитою скатертиною, ну і, звісно ж, оберіг української хати – піч.
     На гостини до Устини цього разу завітали учні старших класів Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.. Під час дійства діти доторкнулися до минувшини, поринули в атмосферу магії, відчули красу давніх обрядів, взяли участь у різноманітних конкурсах, ворожіннях, співали пісень та куштували вареники з узваром.
Так і ожили перед учасниками ігри і забави нашого народу. Міцний наш рід, міцна у ньому пам’ять про минуле. Адже народ, який пам’ятає свою історію, поважає культуру, звичаї, традиції – не переможний!

Ніна Симоненко,
директор Мезинського НПП

Залишити відповідь