Літо – час краси, натхнення та експериментів!

Саме тому, надихнувшись яскравими барвами літа, ми вирішили спробувати незвичайну техніку малювання – за допомогою… кольорових мильних бульбашок!

А що ж малювати влітку, як не квіти – такі різнобарвні, ніжні та неповторні? Озброївшись папером, фарбами, водою, миючим засобом і гарним настроєм, наші маленькі художники із захопленням створювали справжні шедеври.

Кожна робота, як і кожна квітка в природі, вийшла унікальною. А найціннішим результатом стали щирі дитячі усмішки, сяючі очі та радість від власних творчих відкриттів!

Марина Усок, пр. фахівчиня з екологічної освіти

Залишити відповідь