До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники Мезинського НПП відвідали пришкільні табори

     Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (5 червня) екоосвітяни Мезинського національного природного парку відвідали дітей у пришкільних таборах Коропського району та провели цікаві природознавчі заходи.
     Так, для молодших школярів була організована екскурсія в природу, в ході якої дітлахів познайомили з лікарськими рослинами, їх властивостями та пограли в гру «Айболить».
     Для учнів 5-8 класів була проведена пізнавальна бесіда «Сторінками Червоної книги України», з якої діти дізнались, що таке Червона книга, з якою метою її створено, які види росин і тварин необхідно охороняти та що потрібно робити аби її зміст не збільшувався новими видами. Після бесіди діти прийняли участь у конкурсах «Логічний ланцюжок» і «Екологічна реклама».
    Безпосередньо 5 червня вже зранку до Мезинського нацпарку завітало три групи учнів з Коропського, Сосницького та Шосткинського районів. З ними проведені екскурсії в природничому відділі візит-центру НПП та Мезинському археологічному музеї, виходи на екологічну стежку «Дивосвіт природи краю, де ходили мамонти».
     Вважаємо, що саме такі практичні заходи і безпосереднє спілкування з природою формують у школярів знання про довкілля, виховують почуття особистої відповідальності за стан навколишнього середовища, а також навчають дітей пізнавати та любити свій рідний край.

Залишити відповідь