Акція «ДІЙ ЗА ОЗОН» відбулася на території Мезинського НПП

     Учні літніх таборів п’яти загальноосвітніх шкіл: Деснянської, Радичівської, Іваньківської, Покошицької, Крисківської, стали учасниками тренінгу, де граючись освоїли інформацію щодо шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання на організм людини, проблем змін клімату та навчалися зберігати озоновий шар. Експерти проекту разом з учнями і вчителями зіграли в екологічну гру «Дій за озон», яка в доступній інтерактивній формі навчає як же щоденними діями захищати озоновий шар та вливати на досягнення Цілей сталого розвитку! Окрім того, діти інсценували екологічну казку «Озон і ми», під час якої дізналися про механізм утворення озону, про озоноруйнуючі речовини та важливість захисту від ультрафіолету. Під час заходу було проведено гру «Як це стосується озону» та створено інтерактивну дошку «Обіцянка Землі», де діти виготовили кольоровий відбиток своєї долоньки й написали коротку обіцянку, що робитимуть для збереження довкілля кожного дня.
     Учнівська молодь отримала відзнаки за екологічне спрямування своїх дій у напрямку збереження довкілля та комплекти навчальних посібників «Озоноекшен», екологічні ігри «Дій за озон», «Цілі сталого розвитку: вивчай та досягай», книги Чепурник-захисник довкілля для використання в навчальному процесі екологічного спрямування.
     Захід організований Товариством охорони природи за підтримки фахівців Мезинського НПП в рамках Грантової програми «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом’якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності» Проекту ПРООН-ГЕФ «Початкова реалізація прискореного вилучення з обігу гідрохлорфторвуглеводів в регіоні країн з перехідною економікою». 

Залишити відповідь