Збережи біорізноманіття – врятуй життя!

     Біорізноманіття – різноманітність життя на Землі в усіх його проявах. Це основа життя і його збереження є необхідним для існування природи і людини. Насьогодні скорочення біорізноманіття стрімко зростає. Зникають ліси, болота, річки. Вимирають тварини і рослини. Знищення природного середовища призводить до екологічної кризи, наслідки якої відомі під назвою «рідкісні види» та Червона книга.
     Чому збереження біорізноманіття є однією з найважливіших екологічних цілей на планеті, що можна зробити для його збереження та яку роль у збереженні біорізноманіття відіграє Мезинський національний природний парк дізналися учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді під час онлайн-зустрічі з фахівцями нацпарку.
     Ця зустріч, приурочена до Міжнародного дня збереження біорізноманіття, – чудова можливість акцентувати увагу на необхідності збереження та відновлення навколишнього середовища, а також усвідомлення своєї відповідальності та причетності до вирішення даної проблеми, адже долучитися до збереження природи може кожен з нас.

Марина Усок, провідний фахівець
з екологічної освіти

Залишити відповідь