Всеукраїнський онлайн-семінар «ЕКОЛОГО-ОСВІТНЯ ТА РЕКРЕАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ У МЕЖАХ ПРИРОДНИХ ТЕРИТОРІЙ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ: МОЖЛИВОСТІ, РИЗИКИ ТА БЕЗПЕКА»

      10 листопада 2022 року відбувся освітній захід, присвячений актуальним питанням діяльності в межах природних територій, насамперед природно-заповідного фонду. У семінарі взяли участь понад 40 учасників із різних куточків нашої держави.
       Виступи колег з природоохоронних установ (Голосійський НПП, РЛП «Кременчуцькі плавні», дендропарку «Криворудський», «Софіївка», «Олександрія»), науковців і освітян з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Хмельницького національного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, були присвячені актуальним та наболілим в сучасних умовах питанням і проблемам еколого-освітньої діяльності та рекреації у умовах воєнного стану.
        Представники державних організацій (Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації, Деснянського БУВР, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства) представили інформацію про діяльність, пов`язану з ризиками лісових природних територій, практиками вирішення екологічних проблем.
   

  Під час виступів учасниками пропонувалися різні підходи, відбувався обмін досвідом та практичними наробками, пропонувалися реальні практики, які були проведені та апробовані.
    До участі у семінару долучилися Симоненко Ніна Василівна, директор Мезинського НПП та його співробітники – Ю.Карпенко, О.Яковенко М,Усок,, Л.Подоляко та Н.Сіра.
     Усок Марина, провідний фахівець з екологічної освіти Мезинського НПП, презентувала виступ на тему «Нові виклики для еколого-освітньої діяльності Мезинського НПП в реаліях сьогодення»,.
     Подоляко Лариса, заступниця начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Мезинського парку розкрила проблематику з теми «Стан та проблеми рекреаційної діяльності Мезинського НПП в умовах військового стану».
     Захід було організовано ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи», Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Мезинським національним природним парком.
    Координатором заходу виступила Світлана Потоцька, голова ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи»,  кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології НУЧК імені Т.Г. Шевченка.

Юрій Карпенко,

начальник науково-дослідного відділу Мезинського НПП

Залишити відповідь