Всесвітній день рейнджера

          Всесвітній день рейнджера (World Ranger Day), або День паркового рейнджера, що відзначається щорічно 31 липня, заснований у 2007 році Міжнародною федерацією рейнджерів (International Ranger Federation, IRF), щоб відзначити внесок паркових рейнджерів в охорону природи і вшанувати пам’ять загиблих рейнджерів в ході несення своєї служби. Рейнджер (від англ. Ranger) – «мандрівник», «мисливець», «лісник», «єгер», «поліцейський».
         

В цей день відзначається професійне свято саме паркових рейнджерів, або державних інспекторів з охорони тварин і навколишнього середовища. Американська назва «рейнджер» прижилася у різних країнах завдяки універсальності і стислості слова. Парковий рейнджер (рейнджер парку) – це фахівець, який займається захистом і збереженням природоохоронних територій, диких тварин і середовища їх існування від браконьєрів і зовнішнього антропогенного впливу.
         З нагоди свята адміністрацією Мезинського НПП проведено засідання з працівниками служби державної охорони, на якому обговорено проблемні питання в діяльності СДО, шляхи їх вирішення та відмічено кращих працівників установи.

Залишити відповідь