Всесвiтнiй день прибирання

        Сьогодні з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіону під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою” працівники Мезинського НПП долучилися до ініціативи Let’s do it, Ukraine та провели колективне прибирання трьох локацій на території правого берега Десни між селами Мезин-Деснянське-Радичів (Хотинське ПНДВ) та в парку імені І. Борщова (Рихілвське ПНДВ). 
        Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
         Як раніше повідомляла Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні: “Участь кожного важлива. В часи екологічної катастрофи та щоденного екоциду потрібно разом робити екологічне відновлення і розвивати свідоме, соціально та екологічно відповідальне громадянське суспільство, розвивати культуру чистоти та правильного поводження з відходами, дбати про довкілля, зберегти природні ресурси, адже екосистема – це наше життя, здоров’я, повітря, вода, земля, їжа, тваринний та рослинний світ. Дякую кожному, хто не залишається осторонь, боронить нашу державу та сприяє відновленню. Закликаю всіх долучитись до найбільшого екоруху країни та разом боронити екологічний фронт та зробити Україну чистою”.
Довідково
        Всесвітній день прибирання в Україні за 5 років об’єднав 1 082 501, учасники прибрали Україну від 4647 тонн сміття та 456,5 тонн знайденого відправили на вторинну переробку.
Бережіть себе і довкілля!!

Залишити відповідь