Вмілі, сильні, витривалі. Саме так можна охарактеризувати нашу молодь.

      Адміністрація Мезинського парку завжди готова підтримати молодь. І дуже раді, що в Понорницька селищна рада приділяють стільки уваги патріотичному і спортивному вихованню. Один із таких заходів – це I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся 15 травня 2024 р. в с. Деснянське.
      «Джура» – це не просто всеукраїнська молодіжно-патріотична гра, яка покликана розвивати патріотизм та фізичні вміння дітей. Це ідея вільних людей, які за свободу, країну та мирне українське небо. Змагання проходили у середній віковій групі (11-14 років) де змагались чотири команди (рої) закладів освіти громади. Учасники мірялися силами у пʼяти конкурсах: історичному «Відун»; медичному «Рятівник»; туристичному «Туристсько-спортивна смуга перешкод»; військовому «Стрільба»; спортивному «Перетягування линви»; а також демонстрували свої вміння у обовʼязковому конкурсі який не оцінювався «Ватра».
     Боротьба була запеклою. Рій «Нащадки козаків» Деснянської гімназії зайняв перше місце. Як говориться в прислів’ї: «Вдома й стіни помагають».

Залишити відповідь