Виготовляємо сніговичків

     Ось і настала справжня зимонька-зима із снігом та морозами! А яка зима без сніговиків? Скільки їх народжується навколо нас за зиму? Сотні! Великі і маленькі, добрі і смішні, народжуються вони майже у всіх дворах будинків, особливо там, де є діти. Дивишся на них – і кожен раз дивуєшся фантазії їх творців! Сніговик-один з найулюбленіших символів Нового року, помічник Діда Мороза.
     Християнська легенда розповідає, що сніговики — це янголи. Адже сніг — дар з неба. Тому зі «свіжого» снігу ліпили маленького сніговичка і шепотіли йому сокровенні бажання. Вважали, як тільки фігурка розтане, бажання буде доставлено на небеса та неодмінно здійсниться.
     Напередодні новорічно-різдвяних свят фахівці Мезинського НПП в рамках Всеукраїнської акції «Не рубай ялинку» провели майстер-клас з виготовлення сніговика з паперу для учнів Деснянської гімназії. Не зважаючи на складну ситуацію в країні, регулярні відключення світла, діти заслуговують на свято.  Процес виготовлення проходив в незвичайній обстановці, без світла, при свічках. І ось з’явилися чудові фігурки зимових гостей, справжній «Парад сніговиків». А найголовніше – це непідробна, щира радість, яка залишиться в серцях діток до наступної зими.

Ольга Корда, фахівець
з екологічної освіти

Залишити відповідь