У Мезинському НПП відзначили Всесвітній день охорони навколишнього середовища

          5 черня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля.
        В Мезинському парку святкування цього дня розпочалося велозабігом з гуртківцями «Юні природознавці» (с. Деснянське). Ми зробили один маленький крок на захист планети – відмовившись від гаджетів прогулялися на велосипедах екологічною стежкою «Під Деснянськими кручами». В бінокль спостерігали життя в заплаві Десни з оглядового майданчика, відслідкували неодноразові зміни природних умов на території парку протягом історії його геологічного розрізу, знайшли в крейдяних відкладах скам’янілі рештки головоногих молюсків белемнітів, згадали, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі.
         Зазначимо також, що напередодні даної екологічної дати, з учнями 6 кл. Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка проведено урок-подорож «Збережи світ природи». Метою заходу було формування поняття про безпеку навколишнього середовища, систематизація знань про вплив людини на навколишнє середовище; сприяння формуванню в учнів стійких переконань щодо важливості дотримання правил поведінки у природі. На обговорення і закріплення матеріалу діти виконали вправи «Слідопит», «Чесно кажучи» та творче завдання «Намалюй плакат».

Наливайко А.Є.,
заст. нач. відділу екологоосвітньої роботи та рекреації

Залишити відповідь