Свято Миколая влаштували працівники Мезинського НПП для дітлахів Деснянського ДНЗ

        Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

      За доброю традицією 19 грудня працівники Мезинського НПП завітали з костюмованим театралізованим дійством в Деснянський ДНЗ «Казка». До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри, готували таночки. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Проведення свята – добра нагода підняти дітям настрій та закріпити їхні знання про традиції та звичаї свого народу. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори, а також передав святкове печиво, яке напередодні, учні 3кл. Деснянської ЗОШ разом з екоосвітяни приготували та прикрасили 

      Тепла та зворушлива атмосфера панувала в дитячому садку під час цього заходу. Святкова метушня, очікування дива, казкові перевтілення, подарунки і цікаві зустрічі – саме такі дитячі враження зберігатимуть у своїй пам´яті малеча.

 

 

Залишити відповідь