Свято головної водної артерії Чернігівщини

 8 вересня 2019 року Мезинський національний природний парк долучився до проведення екологічного заходу «День Десни – 2019», що проходив в селищі Сосниця.
Цього року місце проведення було обрано не випадково, адже саме тут 125 років тому народився видатний кінорежисер та письменник О.П. Довженко, автор відомого твору «Зачарована Десна»: «Благословенна будь, моя незаймана дівице Десно, що, згадуючи тебе вже много літ, я завжди добрішав, почував себе невичерпно багатим і щедрим. Так багато дала ти мені подарунків на все життя. Далека красо моя! Щасливий я, що народився на твоєму березі…»
Зачаровує річка своєю красою та краєвидами і дотепер. Проте, щоб так було і надалі, річка потребує дбайливого ставлення та охорони.
Щороку завдяки кліматичним змінам та негативній діяльності людини Десна міліє та втрачає своє біорізноманіття. Щоб привернути увагу суспільства до вирішення проблем використання водних ресурсів, фахівці Мезинського національного природного парку провели низку цікавих заходів в рамках локації «Річка для біорізноманіття». Зокрема, це були пізнавальні конкурси та вікторини для дітей і молоді з цікавими призами й подарунками.
Цей день залишив приємні та незабутні враження у всіх відвідувачів та учасників даного заходу.

Залишити відповідь