Рукокрилі потребують охорони

Однією з найбільш незвичайних природоохоронних дат у Європі є «Ніч кажанів», яку відзначають в ніч з 20 на 21 вересня. Проведення в Україні акції «Ніч кажанів» є значною подією, оскільки на території нашої держави всі види рукокрилих занесені до Червоної книги України.
Маючи мету привернути увагу школярів до проблем рукокрилих та їх охорони, працівники еколого-освітнього відділу Мезинського національного природного парку відвідали Крисківську та Іванківську школи Коропського району.
Для учнів початкової ланки була проведена лекція та презентація на тему «Як живуть кажани», з якої учні дізналися про те як виглядають кажани, чим харчуються, як спілкуються, де мешкають. Діти також ознайомилися з видами рукокрилих, що мешкають на території Мезинського НПП. Закріпили отриману інформацією вікториною «Що ви знаєте про кажанів?». На закінчення заходу діти взяли участь у майстер класі по виготовленню кажана в техніці орігамі.
Після проведення даного заходу учні усвідомили, що кажани не несуть ніякої загрози для людини, приносять лише користь та потребують нашої охорони.

Залишити відповідь