Крижана пустеля🌬, континент науки та миру, царство льодовиків та холоду❄️, а ще там живуть джентльмени в чорних фраках🐧. Знаєте про який континент йдеться❓

     Це білосніжна королева – Антарктида🤍
     Чи можна потрапити до Антарктиди? Звісно можна, але для цього треба проїхати пів світу🌎, а потім пропливти небезпечною протокою Дрейка🚢. Та на цьому шляху можуть чекати різні халепи, від морської хвороби до екстремальних ситуацій. Цей шлях для справжніх ентузіастів.
     Нам, Мезинському національному природному парку та Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка, дуже кортіло побачити пінгвінів🐧 та послухати про життя на холодному континенті, але при цьому не зустрічатись з проблемами. Тому працівники парку звернулись до Національного антарктичного наукового центру, з проханням провести цікаву лекцію для дітей.
        Ми були вражені🤨 підходом науковців та працівників до нашого прохання, бо отримали крутий зворотній зв’язок.
     А про що ж ми дізналися❓
     Як живуть зимівники на антарктичній станції «Академік Вернадський», які наукові дослідження проводять🧐. Дізнались про арктичну фауну та флору, кліматичні умови та наукові вилазки.
     Великим сюрпризом🤭 для дітей стала екскурсія самою станцією🏠, бо зазирнули ми в кожний куток, перевірили чи на місці лікар та кухар. Побачили десятки фотографій, від першої наукової експедиції. Особливий момент, який точно запам’ятається, зустріч з 🐧, які живуть біля самої станції. Вони точно не підозрюють про свою пухнастість та надзвичайну милоту🤗
       Дякуємо науковцям 28-ї експедиції, біологу Тарасу Перетятку та метеорологу Олександру Полудню, за можливість опинитися в українському центрі антарктичних досліджень «Академік Вернадський».
      Ви надзвичайні люди та професіонали своєї справи! 👍

Людмила Науменко, фахівець Мезинського НПП

Залишити відповідь