Ранок 3 серпня виявився досить насиченим для фахівців Відділу еколого-освітньої роботи та рекреації.

        Директор Мезинського музею долучилася до чергової он-лайн зустрічі музейних закладів області з гідами та екскурсоводами. Цього разу обговорювалися питання, що стосуються роботи музеїв, зокрема про діяльність Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського музею в умовах воєнного стану.

       Екоосвітяни парку А. Наливайко, Л. Подоляко, М. Усок прийняли запрошення WWF-Україна та відвідали онлайн-презентацію дослідження «Найкращі практики менеджменту мертвої деревини». В ході висвітлення даної теми було обговорено значення мертвої деревини для лісових екосистемах, правила поводження з мертвою деревиною у лісах різних категорій, питання збереження окремих старих дерев у міських зелених зонах та лісопарках та приземлення аварійних старих дерев без вивозу з лісу або парку.

        Фахівець Відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Едуард Пилипенко прийняв заочну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Об’єкти природно-заповідного фонду України: сучасний стан та шляхи забезпечення ефективної їх діяльності», з нагоди 10-ї річниці Національного природного парку «Мале Полісся» та саме зараз долучився до онлайн-засідання учасників конференції. Вітаємо колег! Дякуємо за змістовні доповіді.

Залишити відповідь