«Пташина пісня на весні у серці нашім знов лунає»

Весна… Це початок життя і пробудження всіх істот від важкого, тривалого зимового сну. Ось-ось зацвітуть дерева і прилетять з далекого вирію птахи і наповнять повітря дзвінким гомоном і щебетом.

Саме цій події було присвячено свято «Зустріч птахів», яке проводилося у Крисківській ЗОШ І-ІІІ ст.. розпочалося воно з ознайомлення учнів з фольклором про птахів, зачитуванням віршів, розгадуванням загадок. Учні із задоволенням приймали участь і активно відповідали на поставлені питання. Не менш цікавим був «танок пінгвінів», де учні 7-го класу продемонстрували свої танцювальні здібності, чим викликали немалий подив в інших учнів і вчителів.

Окрім розважального наше свято мало ще і пізнавальний характер. Ми взяли участь у вікторині про наших пернатих друзів, де мали продемонструвати і поглибити свої знання про орнітофауну. Цьому сприяв також перегляд комп’ютерної презентації на тему: «Птахи Чернігівщини».

Так як наш захід проходив 1 квітня – Міжнародний День птахів, то ми не могли не згадати про пернатих друзів, які занесені до Червоної книги України.

Завершав наше свято конкурс на кращу шпаківню, де із задоволенням прийняли участь діти 7-9 класів. Працювали над їх створенням і вдома і на уроках трудового навчання. Кожна хатинка була по-своєму гарною і особливою. Найкращі були відзначені заохочувальними призами. Тепер ці будиночки прикрашають дерева на подвір’ї нашої школи і з нетерпінням чекають на своїх господарів.

Загалом, варто відзначити, що свято пройшло краще ніж очікувалось, адже на сьогодні прийнято так, що діти байдужі і, навіть, черство ставляться до природи та братів наших менших.

М’ясоїд Тетяна Олександрівна

Учениця 8 класу

Крисківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Залишити відповідь