Про впровадження практик поводження з відходами, які відповідають європейським правилам і стандартам, говорили на щорічному Всеукраїінському форумі

       10-й Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який щорічно проводиться Всеукраїнською екологічною лігою, в 21-23 числа листопада об’єднав представників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, міжнародних партнерів та провідних експертів з питань екології в обговоренні проблемних питань у сфері управління твердими побутовими відходами, щодо пошуку раціональних механізмів їх вирішення та впровадження європейського досвіду.
       До Форуму долучив й Мезинський НПП. Фахівці наукового відділу з доповіддю до Круглого столу «Збитки для природних екосистем, природоохоронних територій та об’єктів ПЗФ в наслідок російської збройної агресії». Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації з доповіддю до Круглого столу «Просвітницька робота щодо формування навичок поводження з відходами».
       Дякуємо організаторам і всім спікерам за організацію і змістовні доповіді.

Алла Наливайко, фахівець Мезинського НПП

Залишити відповідь