Підбиваємо підсумки новорічних акцій!

Чи так вже незамінна в нашому будинку жива новорічна ялинка? Її з великим успіхом може замінити синтетична. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни, оформлених в оригінальну композицію

(до речі, ці гілочки отримують під час санітарних чисток лісу, що не завдає шкоди довкіллю). Новорічний настрій можуть створити і зі смаком складені новорічні букети. Ось і Мезинський національний природний парк вже традиційно, щорічно проводить конкурс «Новорічний букет замість ялинки» в рамках акції «Не рубай ялинку» серед шкіл Коропського району. Основна мета конкурсу – пропаганда серед молоді та населення бережливого ставлення до природи, а також формування практичних умінь та навичок учнівської молоді з виготовлення новорічних композицій, які символізують та відображають новорічну флористику. Участь у конкурсі взяли шкільні колективи 7 шкіл Коропського району. Учні та вчителі підготували новорічні композиції, які були представленні перед оргкомітетом. Різноманітні ідеї було втілено у реальність, ялинки та новорічні композиції виділялися своєю оригінальністю та простотою у виконанні. Перше місце впевнено здобула Іваньківська ЗОШ І-ІІ ст. з колективними роботами вчителів та учнів: «Мавпочка поспішає на свято» і «Ялинка-іскринка», а також індивідуальна робота учня 3 класу Сушениці Валентина «Екзотична ялинка». В номінації «Новорічна композиція» відзнаки отримали: «Новорічний кошик» групи-родини «Веселики» КЗ Черешенська спеціалізована школа-інтернат, робота «З Новим Роком» учнів 11 кл. Покошицької ЗОШ, «Кавова ялинка» учениці 5 кл. Оболонської ЗОШ Сокол Єлизавети і «Танцююча ялинка» учнів 11 кл. Радичівської ЗОШ. У номінації «Екологічний підхід» найкращими виявились роботи: «Екоялинка» учнів 9 класу Покошицької ЗОШ, «Ялинка-пірїнка» учнів 9 кл. Свердловської ЗОШ. В окрему номінацію виділено роботу 5 класу Свердловської ЗОШ «Дід Мороз і Снігуронька», як краща новорічна іграшка.

Окрім цього Мезинський НПП долучився до участі у акції «Свято для захисника» ініційовану громадською організацією «Жіноча сотня самооборони Чернігова» і медіа-центром «Моє місто», в ході якої волонтери збирали ялинкові прикраси і новорічні подарунки для військовослужбовців і дітей, які проживають в так званій «сірій зоні». В рамках цієї акції фахівці відділу науки, екоосвіти та рекреації відвідали Понорницьку, Покошицьку і Свердлвську школи та Свердловський ДНЗ «Казка», де провели майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок, 30 робіт були передані волонтерам. З ініціативи дітей були виготовлені новорічні вітальні листівки для захисників, які теж направилися в зону АТО.

Залишити відповідь