Молодь за збереження хвойних дерев (Міжнародний день волонтерства в Мезинському НПП)

В рамках започаткованої Міністерством екології інформаційної кампанії на підтримку населенням об’єктів природно-заповідного фонду студенти хіміко-біологічного факультету Чернігівського педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка долучилися до природоохоронної акції «Новорічний букет замість ялинки» на волонтерських засадах, завітавши до Мезинського національного природного парку 5-6 грудня.

Хлопці й дівчата з підручного матеріалу (шишки, гілки хвойних дерев, штучні іграшки, дощик) зробили імітації справжніх ялинок, новорічні віночки, екібани та топіарії.

Всі вироби будуть представлені на виставці-благодійному  ярмарку, що відбудеться 19 грудня 2014 року у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка. А виручені кошти Мезинським НПП будуть залучені для організації святкового ранку та подарунків дітлахам Свердловського дитячого садочка. Таким чином в Міжнародний день волонтера, що відзначається в світі щорічно 5 грудня, і на теренах нашого краю започатковано нову корисну ідею та розширено співпрацю між студентською молоддю, Мезинським НПП та Свердловською громадою.

 

Пряма мова

Владислав Зеленський, волонтер, студент хіміко-біологічного факультету, ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

“Ми студенти Чернігівського педагогічного університету, яким не байдужа природа рідного краю, вирішили ближче познайомитись з нею та долучитися до акції, яку проводив Мезинський НПП, у якості волонтерів. Таким чином ми відправилися до їх головної садиби у селі Свердловка.

Зазвичай перед кожним Новим Роком вирубується велика кількість хвойних дерев. Їх доля відома: спочатку їх прикрасять, а потім викинуть на смітник і така історія повторюється із року в рік. За допомогою акції «Новорічний букет замість ялинки», була зроблена спроба змінити цю сумнівну, з точки зору екології, «традицію».

Ми робили різні композиції з підручних матеріалів. Наші руки  перетворювали соснові та ялинкові шишки, кольорові стрічки, мотузки та інші дрібнички на Новорічні прикраси: гірлянди, топіарії, святкові підсвічники та ін. Ми залишились задоволені результатом та горді тим, що зберегли життя декількох ялинок.

Окрім роботи над новорічними прикрасами нам запропонували змістовну відпочинкову програму, також відвідали природничий музей та Мезинський музей на місці палеолітичної стоянки. Ми залишились дуже вдячні співробітникам Мезинського НПП за гостинність ”

Адмінстрація НПП

 

 

 

 

Залишити відповідь