Не забудьте вимкнути світло та електроприлади на 60 хв 27 березня о 20:30

      Людина – істота розумна. Звернувши увагу на актуальну проблему ми намагаємося її вирішити або принаймні згладити її наслідки. У різних країнах на різних континентах стали організовуватися всілякі природоохоронні та екологічні товариства, організації і структури, проводитися ряд акцій та заходів по залученню уваги широкої громадськості до проблем природи та екології. Так виникла акція «Година Землі».
      Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю. 26 березня о 20:30 вже традиційно працівники Мезинського національного природного парку з місцевими жителями підтримують дану акцію. Цього року ми зібралися за чаєм подивитися фільм «Дім. Побачення з планетою», під час перегляду активно обговорювали проблеми екології, які виникли за останні десятиріччя. Осмислювали свої вчинки по відношенню до навколишнього природного середовища.
      Мезинський НПП закликає всіх не байдужих, взяти участь у «Годині Землі» 27 березня о 20:30 та вимкнути світло, присвятивши годину свого часу на користь планети.

Людмила Науменко, провідний
фахівець з екологічної освіти

Залишити відповідь