Наші друзі – кімнатні рослини.

     10 січня – день вдячності кімнатним рослинам. З’явився цей день з ініціативи відомої мережі Gardener’s Network, як нагадування про користь та роль кімнатних рослин в житті людини. Гадаємо, що їх можна сміливо віднести до категорії домашніх улюбленців.
     Дуже важко знайти квартиру, в якій би на підвіконні не росли б кімнатні рослини. Багато століть назад наші предки здогадалися покласти насінину в ґрунт не в полі, а в горщик. Ця рослина їх радувала, зігрівала душу в довгі зимові холодні дні. Зараз вирощуються в будинках кімнатні рослини, які привезені з різних країн і континентів. Вперше в країнах Європи кімнатні рослини з’явилися в XV столітті. Їх привезли зі своїх подорожей англійські, португальські, голландські та іспанські мореплавці.І тому прослідкувати шлях більшості із них – це все одно, що подумки об’їхати навколо світу.
     В цей день в Мезинському археологічному науково-дослідному музеї імені В.Є.Куриленка проведено екологічний захід «Кімнатні рослини і їх роль в житті людини».
     Під час заняття діти розширили свої знання про різноманітність кімнатних рослин, їх лікувальні властивості, уточнили знання про умови, які необхідні для росту та розвитку рослин; засвоїли навики догляду за кімнатними рослинами, милувались ними, експериментували, досліджували.
     Доглядаючи за кімнатними рослинами, дитина привчається до охайності, відповідальності за все живе.

Наталія Сіра, директорка Мезинського археологічного
науково-дослідного музею імені В.Є. Куриленка

Залишити відповідь