«Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я»

    Щорічно, починаючи з 2001 року, 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття. Цей День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН (ГА у 1995 році в спеціальній резолюції на основі рекомендації Конференції сторін Конвенції про біологічне різноманіття (КБР), яка відбулася в 1994 році.
     Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, поступове вичерпання природних ресурсів призводить до загрози вимирання або повного зникнення численних видів та екосистем.
     Щороку на території Мезинського НПП реалізуються цікаві заходи, приурочені до Міжнародного Дня біорізноманіття. Так, працівники відділу екологічної освіти підготували для учнів та вчителів Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст. природничо-пізнавальний захід, в ході якого розповіли учням про розмаїття рослинного та тваринного світу парку та показали мультимедійну презентацію з цього приводу. Також була проведена трудова акція «Квіточка добра» – разом з учнями на пришкільній ділянці висадили айстри, чорнобривці, петунії, ешольції. Діти дізнались як правильно висаджувати розсаду квітів та доглядати за ними.
     Отож, щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

Залишити відповідь