Ми є те, що ми їмо

         Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.
         Здорове харчування – це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню здоров’я та профілактиці захворювань. Дотримання правил здорового харчування в поєднанні з регулярними фізичними вправами скорочує ризик хронічних захворювань і розладів, таких як ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, підвищений тиск і рак.
         Про це та багато іншого фахівці Мезинського НПП поговорили з учнями Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Особливо учнів цікавила тема шкідливої їжі, та хімічних добавок, які використовуються при виготовленні фаст-фуду.
         Оптимальне здорове харчування може сприяти не тільки поліпшенню вашого самопочуття, бадьорості, енергійності та активності, але також дозволить знизити ризики розвитку серйозних серцево-судинних, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, що значно погіршують якість вашого життя. Харчуйтесь правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтесь від сурогатного швидкого харчування і ви істотно зміните своє життя на краще!
                                                             Людмила Науменко, провідний
                                                             фахівець з екологічної освіти

 

Залишити відповідь