Міжнародний дня пам’яток та визначних місць

        Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи особистість. У кожному регіоні є свої визначні пам’ятки − перлини української землі…
Мезинський національний природний парк окрім унікальних природних комплексів та об`єктів має 44 пам`ятки археології, тут взято під охорону 27 пам`яток історії та монументального мистецтва, з яких 2 є пам’ятками національного значення.
        18 квітня з нагоди Міжнародного дня пам’яток та визначних місць учні 6-7 класів Деснянської гімназії ознайомилися з деякими унікальними об’єктами території парку – Мезинською палеолітичною стоянкою та археологічним науково-дослідним музеєм імені В.Є. Куриленка, історією Свято-Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря. Дізналися про пам’ятки архітектури національного значення – мурована церква Різдва Богородиці с. Оболоння, церква Успіння Пресвятої Богородиці с. Вишеньки.
        Україна − держава з багатовіковою історією та культурою. Дякуючи Збройним силам України, в цей нелегкий час, ми можемо милуватися перлинами Сіверського краю.

Наталія Сіра, директорка Мезинського археологічного
науково-дослідного музею імені В.Є. Куриленка

Залишити відповідь