Мезинський НПП запрошує на дегустацію фіточаїв

Літо в розпалі, і якщо Ви ще не вирішили де провести вихідні чи відпустку, то Вам до Мезинського національного природного парку. Ми запрошуємо на фьюжен дегустацію фіточаїв. Чай – не просто напій. Його називають «аптекою в склянці». А традиції предків, методики застосування природних засобів для покращення життя і здоров’я – досить нові тренди в нашій культурі.
Особливістю фьюжен дегустації є той факт, що її можливо провести, коли є з чим порівнювати… А ми пропонуємо такі фіточаї, як «Стоп застуда» (з липою), «Енерджайзер для чоловіків» (з чебрецем), «Жіноче натхнення» (з материнкою), «Українське мохіто» (з м’ятою), а токож чай з листям суниці та Поліський (з різнотрав’я).
Різноманіття лікарських трав, подароване нам природою дуже багате! І як в ньому не «заблукати», на що звертати увагу, що з чим і як поєднувати, які чаї пити тільки ввечері, а які вдень? Всі ці питання постають перед людьми, які хочуть спробувати фіточаї у лікувально-профілактичних цілях. Якщо Вам цікава ця тема – тоді Вам варто відвідати перлину Новгород-Сіверського Полісся – Мезинський національний природний парк, де матимете змогу скуштувати фіточаї і помилуватися неповторними краєвидами «Української Швейцарії».
Тел. для довідок:+380 68 31 98 641 Лариса

Залишити відповідь