Мезинський НПП оголошує конкурс «Новорічний букет замість ялинки»

Зимові новорічні свята – найкраща та найрадісніша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Жодне новорічне свято не можливо уявити без зеленої красуні – ялинки. Вона є головним атрибутом святкування. Проте вирубуючи дерева, люди не замислюються над тим, якої непоправної шкоди завдають природі. Та створити відчуття свята, радісного чекання новорічного дива можна і без знищення дерев. Новорічну ялинку можна створити власними руками, виготовивши новорічну композицію. Набагато краще й цікавіше прикрашати соснові чи ялинкові гілки, робити ялинки з підручного матеріалу, створюючи новорічні композиції, які можуть прикрасити домашню оселю, аудиторію чи робочий кабінет.
В рамках акції «Не рубай ялинку» Мезинський НПП вже вкотре проводить районний конкурс «Новорічний букет замість ялинки». Роботи приймаються до 15 січня 2020 року. В конкурсі можуть брати участь як окремі учасники, так і колективи.
Фото виготовлених композицій та букетів надсилати на e-mail: mezinpark@gmail.com 
Найкращі роботи будуть відмічені подарунками, Грамотами Переможців конкурсу та опубліковані на офіційному сайті Мезинського НПП і його сторінках в соц. мережах.

Залишити відповідь