Марш парків

     Це міжнародне свято бере свій початок з 40-х рр. ХІХ ст. В Україні, Білорусії Марш парків щорічно святкується з 1995 р. за ініціативою Центру охорони дикої природи (ЦОДП). Марш парків – міжнародна акція громадської підтримки особливо охоронюваних природних територій.
     Нагадаємо, що на підтримку цієї природно-заповідних територій, в Мезинському НПП щорічно наприкінці квітня проходять Дні відкритих дверей (18-22 квітня). У цей період відвідувачі НПП зможуть безкоштовно відвідати Мезинський археологічний музей ім. В.Є. Куриленка (с. Мезин) та його філіал (с. Деснянське), почути цікаві екскурсії, поринувши в сиву давнину історії, побачити природничу колекцію та переглянути захоплюючі фільми-презентації про природу території НПП, ознайомитися з виставкою дитячих робіт гуртка «Юні природознавці» та виставкою тематичної природоохоронної літератури, а також скуштувати фіто-чай.
     Також, готуючись до Дня Землі, працівники НПП провели ряд господарських робіт із впорядкування рекреаційних зон нацпарку та розсадника, висадили близько сотні сосен вздовж рекреаційного пункту “Свердловський острів”.

Залишити відповідь