Майбутнє в наших руках

            Згубний вплив людства на природу щороку зростає великими темпами. Забрудненню піддаються всі компоненти довкілля – повітря, вода, ґрунти. Зменшується кількість рослин і тварин, багато видів зникає опосередковано та від прямого знищення людиною. Вирубуються ліси. Великі площі землі перетворені на звалища побутових відходів та сміття. Кількість масштабних глобальних та регіональних катастроф просто жахає…

            Ці болючі екологічні проблеми були розглянуті фахівцями Мезинського НПП 26 квітня зі старшокласниками Покошицької ЗОШ.  В цей день до роковин Чорнобильської аварії було проведено круглий стіл «За та проти атомної енергетики» – учні спочатку переглянули фільм «Чорнобиль – зона майбутнього», а потім приймали участь в обговоренні, висловлювали свої думки за та прости ядерної енергетики та атомних станцій.

           Другий еколого-освітній захід відбувся у формі лекції-диспуту «Себе я бачу у дзеркалі природи», на якому були розглянуті проблеми збереження природи та біорізноманіття рідного краю, головні екологічні проблеми Чернігівщини.

 

Залишити відповідь