Літня школа «Чернігів – це Ми»

      3-4 серпня 2022 року працівники Мезинського національного природного парку взяли участь у роботі літньої школи «Чернігів – це Ми», яка працює на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, за підтримки Благодійного фонду “Голоси дітей” через ГО “Екологічне майбутнє”.
       

Для 30 дітей з Чернігівської громади, які постраждали в результаті бойових дій було проведено майстер-класи по виготовленню ароматичних мішечків, іграшок, елементів декору.
       Під час виготовлення арома-мішечків дітки ознайомилися з рослинами, які зростають на території Мезинського НПП, їх корисними властивостями та насолодилися неповторними ароматами від чебрецю, материнки, липи, м`яти.
А під час майстер-класу «Цікавинка з непотребу» навчились виготовляти іграшки та декор з непотрібних речей, акцентуючи увагу на проблемі побутових відходів та можливості вторинного використання сміття.
      Олександр Яковенко провів майстер-клас з польової екології та вивчення ландшафтів. За допомогою далекоміра, бусолі, навігатора учасники школи досліджували парк «Міській сад».
     Також працівники парку Юрій Карпенко, Наталія Сіра та Марина Усок для дітей з особливими потребами Чернігівського навчально-реабілітаційного центру провели науковий експерементаріум «Домашній Флоріум». Розповіли учням як створити свій «ботанічний сад» вдома та провести 20 дослідів з матеріалів, що є в домашньому господарстві.
    Цей робочий день промайнув швидко та насичено, залишивши по собі незабутні спогади і враження, а головне задоволення для всіх.

Марина Усок,
провідний фахівець з екологічної освіти

Залишити відповідь