ІІІ Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля – майбутнє обираємо Ми»

    1-2 липня 2017 року в Чернігові відбувся Третій Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!». Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ (ПМГ ПРООН/ГЕФ), партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, Чернігівського національного  педагогічного  університету імені Т.Г. Шевченка  та громадських організацій з різних регіонів України

     В рамках Форуму відбулися круглі столи з актуальних питань розвитку системи освіти в інтересах сталого розвитку; обмін досвідом щодо кращих практик впровадження принципів освіти в інтересах сталого розвитку через систему  формальної та неформальної екологічної  освіти; а також тематичні виставки, майстер-класи, екологічні практикуми, лабораторії знань та навичок, екскурсії, екологічний квест, презентації наукових досліджень учнів «10 хвилин Лідерства” на території регіонального ландшафтного  парку «Ялівщина», насамперед на агробіостанції педагогічного ліцею  та навчально–наукової станції педагогічного університету.

      В рамках форумі відбулося нагородження переможців конкурсу творів-есе «Біорізноманіття: від міжнародних договорів до локальних дій».

        До участі в Форумі долучилися понад 120 учасників з різних регіонів України, в тому числі і працівники відділу науки, екоосвіти та рекреації Мезинського НПП, які презентували виставку «Краєвиди Сіверського краю», взяли активну участь у пленарних засіданнях та долучилися до проведення майстер-класів.

     Мезинський національний природний парк отримав диплом учасника, та має нові знайомства та масу чудових, незабутніх вражень.

Фахівець Мезинського НПП Л. Подоляко

Залишити відповідь