Хто кращий знавець природи

     Багато століть тому людина цілком залежала від природи. Вона була безпорадною перед сильною зливою, пожежами лісів, виверженнями вулканів…
     Але вона жила в єдності з природою. Вона була вдячною за їжу, що давав оточуючий світ, та за придатні умови для існування. Людина була чутливіша до природних ритмів, адже їй це допомагало вижити та пристосуватися до можливих природних змін. Сьогодні здається, що людство нарешті перестало залежати від природи. Ми починаємо вірити в ілюзію, що нібито ми самі по собі, окремо від неї, що ми підкорили її, поставили собі на службу. Але це не так…
     Дві команди – «Калина» та «Метелики» біля Мезинського археологічного науково-дослідного музею імені Куриленка В.Є. демонстрували свої знання про рідну природу.
     Які лікарські рослини ростуть в нашій місцевості? З яких трав можна заварювати чай?  Що повинна робити людина, щоб зберегти зникаючі види рослин або тварин? Що таке Червона книга? На ці та багато інших питань шукали відповіді діти. По завершенні квесту малювали плакати на захист природи.

Наталія Сіра,
директорка Мезинського археологічного
науково-дослідного музею імені В.Є. Куриленка

Залишити відповідь