Фотовиставка «Види кажанів, що мешкають на території Мезинського НПП»

      Однією із найбільш незвичайних природоохоронних дат є Міжнародна ніч кажанів, яку відзначають в останні повні вихідні серпня.
      Рукокрилі – одна з найуразливіших груп ссавців.  Кажани зустрічаються всюди, крім полярних районів і високогір’я. І всі вони безпечні. Винятком є кажани-вампіри з великими гострими зубами, що мешкають в Латинській Америці і харчуються кров’ю дрібних гризунів, птахів, а зрідка – і домашньої худоби. Що стосується кажанів, що поширені на території в Україні і загалом в Європі, то боятися їх не варто — всі вони  комахоїдні тварини. Кажани – дивовижні ссавці, які оволоділи мистецтвом польоту та ведуть нічний спосіб життя, їх зір дуже слабкий і пристосований тільки до темряви. Натомість у кажанів чудово розвинені нюх і слух, які допомагають полювати і орієнтуватися в просторі, а також унікальна здатність до ехолокації.
     

       В рамках проведення щорічної еколого-просвітницької акції щодо збереження європейських популяцій кажанів працівниками  відділів науково-дослідного і еколого-освітньої роботи та рекреації  Мезинського НПП у  візит –центрі організовано фотовиставку –  «Види кажанів, що мешкають на території Мезинського НПП», мета якої підвищення екологічної свідомості населення стосовно важливості збереження кажанів. Під час виставки відвідувачі зможуть ознайомитись із видовим різноманіттям кажанів, їх зовнішнім виглядом, певними особливостями будови, завдяки яким ці тварини пристосувалися до життя, біологією розвитку та ареалом поширення видів.

   Ласкаво просимо! Слава Україні!

                                                             Лариса Подоляко, заступниця начальника відділу еколого-освітньої  роботи та рекреації

Залишити відповідь