До Всесвітнього дня вторинної переробки

       До Всесвітнього дня вторинної переробки, працівники відділу науки, екоосвіти та рекреації Мезинського національного природного парку провели тематичні бесіди з учнями Деснянської, Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. та Черешенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст.. Наголос робився на те, що нераціональне використання земних ресурсів призвело до того, що вже витрачено майже третину цих ресурсів, тому важливо вчитися раціонально споживати їх. Саме тому людство шукає способи вторинної переробки вже використаних виробів чи матеріалів. Для цього організовують роздільний збір сміття.

     

        Ми не могли не згадати про створення компостних ям як джерела органічних добрив для присадибної ділянки, пропагували використання екоторбинки та закликали ефективно управляти відходами.

      Вправа “Перевтілення” дала школярам можливість відчути себе «дизайнерами» і запропонувати, як можна використати вже непотрібні на перший погляд речі. Ця вправа допомогла дітям переконатися у тому, що більшість речей має право на друге життя і можуть стати нам у пригоді. Непотрібний диск, порожня баночка, самотня шкарпетка, пляшка, пластиковий стаканчик, картонна коробка – усе згодиться в господарстві і стане елементом декору або перевтілиться у потрібну річ. Кожен з учнів отримав практичні поради по ефективному управлінню сміттям, а ми – надію, що підростаюче покоління розуміє проблеми довкілля.

 

Фахівець Мезинського НПП,

Подоляко Л.П.

Залишити відповідь