До Міжнародного дня біорізноманіття з метою привернення уваги на проблему безповоротної втрати на Землі багатьох представників флори та фауни в Мезинському НПП організували цікаву мандрівку екологічними стежками «Забілина криниця» та «Дивосвіт природи краю, де ходили мамонти».

Цього дня стежки нацпарку відвідали учні Шостки та с. Верба Коропського р-ну. Діти, здолавши 4-ох кілометрову екологічну стежку, побували біля криниці, що за легендою була викопана паном Забілою, вивчали флору мішаного лісу та оглянули дерева-екзоти (корковий дуб, модрина європейська). Вдалося побачити і безхребетних мешканців цього лісу: бронзівку золотисту, жука майку з родини Наривників, перше покоління сонцевика кропив’яного. Однак, найбільше дітей вразила зустріч з веретільницею ламкою, яка грілася на сонці.

Природа щедро обдарувала Коропщину, це – багатий та чудовий край, окрасою якого є Десна. Тут протягом тисячоліть формувався унікальний природний комплекс вздовж ріки з багатством природних ландшафтів та різноманітними видами фауни і флори. Тож, сподіваємось, знайомство з національним природним парком напередодні Міжнародного дня біологічного різноманіття допоможе дітям навчитися бачити красу природи, цінувати її щедрість та усвідомити відповідальність за її збереження.зустріч з веретільницею ламкою на екостежці Забілина криниця в Мезинському НППбіля дуба Мазепи на екостежці Мезинського НПП на гідропосту Придеснянської водно-балансової станції екостежки Забілина криниця в Мезинському НППна оглядовому майданчику екостежки в Мезинському НППучні Вербівської школи на екостежці Забілина криниця в Мезинському НПП Шосткинська школа на екостежці в Мезинському НПП

Залишити відповідь