День Десни 2018

Мезинський національний природний парк долучився до відзначення Дня Десни і Ви теж поспішіть взяти участь у конкурсах!

          В 2018 році утворилось нове екологічне свято – День Десни. Відзначатимуть його щороку 8 вересня.

          Щоб започаткувати святкування Деснянське басейнове управління водних ресурсів оголошує конкурси на:

             – Краще фото річки Десна – фотоконкурс “Десна в об’єктиві”:

          До участі запрошуються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається до 5-ти якісних фотографій (фор. JPEG), для друку на форматі А3 (закачати фото на файлообмінник та надіслати посилання на них у листі).

           Роботи приймаються до 15 серпня 2018 року. Кращі роботи отримають заохочувальні подарунки. Підсумкова експозиція робіт фіналістів відбудеться в рамках святкування Дня Десни.

               – Краща стаття екологічного спрямування:

            Приймаються оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, які привертають увагу влади та громадськості до питань захисту та збереження р. Десна та спрямовані на формування екологічної свідомості населення.

            Твори подаються до 01 серпня 2018 року. Кращі роботи отримають заохочувальні подарунки та увійдуть до наступного випуску газети «Водогосподарський вісник Чернігівщини».

             Для участі необхідно: надіслати на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com конкурсні роботи (логотипи, фото, примірники публікацій (творів) з відповідною поміткою в темі листа: Конкурс ФОТО, Конкурс ТВОРІВ. Також вказати ПІБ, контактний номер телефону та коротеньку інформацію про себе (скільки років, де працюєте/навчаєтесь, улюблена справа).

            Кращі роботи в усіх номінаціях отримають заохочувальні подарунки. Результати конкурсів будуть оприлюднені на сайті та на сторінках у соціальних мережах організатора дійства.

             Свято засноване за ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів та NGO «For the Desna River Revival» (ГО «За відродження Десни»), за підтримки Державного агентства водних ресурсів України і громадської ради при Держводагентстві.

              Увага! За організаторами залишається право відмовити у розгляді та публікації конкурсних робіт без пояснення причин відмови. Організатори мають право використовувати роботи учасників для популяризації та висвітлення інформації стосовно свята – Дня Десни.

               Детальна інформація за телефоном: 0939800093.

            Слідкуйте за нашими новинами на офіційній сторінці Деснянського БУВР в соціальній мережі Facebook:

https://www.facebook.com/DesnaBUVR

Залишити відповідь