“Болота – колиска життя”

    «Водно-болотні угіддя на користь людям і природі»! Саме під таким гаслом цьогоріч відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Ця тема привертає до важливості водно-болотних угідь для багатьох аспектів діяльності та здоров’я людини, а також ролі цих екосистем для збереження біорізноманіття. Відновлюючи та зберігаючи водно-болотні угіддя, ми застосовуємо природо орієнтовані рішення для накопичення води, адаптації до зміни клімату та вирішення багатьох соціально-економічних питань, пов’язаних з використанням природних ресурсів.
    З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь 2 лютого в Оболонській  ЗОШ та Деснянській гімназії працівники Мезинського НПП для учнів 5-9 класів  провели захід «Болото – колиска життя».
    Метою заходу було ознайомлення учнів з водно-болотними угіддями та їх значенням в житті людини. Особлива увага була приділена болотам, їх користі для населення та екосистеми.
    Учні отримали цікаву інформацію про рослинний і тваринний світ боліт, переглянувши запропоновану їм презентацію. А отримані знання закріпили, взявши участь у пізнавальній вікторині.

 

                                                     Фахівець з екологічної освіти

Едуард Пилипенко

Залишити відповідь