4 жовтня у світі відзначають Всесвітній день захисту тварин

        Свято заснували у 1931 році на Міжнародному конгресі прихильники руху на захист природи, щоб привернути увагу людей до проблем інших мешканців планети.
          Дата обрана не випадково – це день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, засновника ордену францисканців і покровителя природи й тварин. Легенда свідчить, що святий Франциск вмів розмовляти зі звірами, тому на багатьох картинах та іконах він зображений в їхній компанії.
           За інформацією Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), кожну годину на Землі зникають три види тварин, 70 видів флори та фауни планети зникають щодня, а чверть всіх видів флори та фауни перестануть існувати найближчим часом. За останню чверть століття біологічне різноманіття Землі скоротилося на третину.
         Причому це стосується захисту не тільки диких тварин, а й домашніх, оскільки прикладів жорстокого поводження з ними в останні роки стає все більше. У багатьох західноєвропейських країнах вважається, що домашні тварини – це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени.
             

Не могли залишитись осторонь цієї важливої дати і працівники Мезинського парку. Так, для учнів 4 класу Авдіївського ліцею була проведена інтелектуальна гра Що? Де? Коли? «Незвичні факти про тварин». Діти збагатили свої знання, довідалися чому тварини потребують охорони та дбайливого ставлення з боку людини. Продемонстрували свої знання та отримали позитивні емоції від гри.

Залишити відповідь